Opoja.net

Shi dhe breshër në disa pjesë të Kosovës

Kosova
Shi dhe breshër në disa pjesë të Kosovës

Sot, në orët e pasditës dhe të mbrëmjes, në vendin tonë janë regjistruar reshje shiu të shoqëruara ede me breshër.

Pas ditëve të fundit me vapë tropikale, moti me shi dhe breshër ka përfshirë sot disa rajone të  Kosovës,

Është raportuar se në Ferizaj, Shtime, disa fshatra të Rahovecit  dhe Gjakovës, njofton Telegrafi.

Breshëri në zonën e Prizrenit

Reshje shiu dhe mot me vetëtimë e bubullimë po mbretëron edhe në këto orë në disa rajone të Kosovës.

Sipas parashikimit të meteorologëve edhe gjatë ditëve në vazhdim të kësaj jave mbi vendin tonë do të mbajë mot me reshje shiu.

Më poshtë po ju sjellin videot e publikuara në faqen Ballkan Meteo:

Loading...

Mos i humb

​MPJ thirrje bashkatdhetarëve: Mos u nisni drejt Kosovës pa dokumentacion të rregullt

Opoja.net

Profesorët universitar thonë se gjuha e rëndë politike mund të sjellë pasoja në Kosovë

Opoja.net

Reciprociteti: 20 kamionë nga Serbia e njohën Republikën e Kosovës, 13 u kthyen prapë

Opoja.net

KE ndan 300 milionë euro për të mbështetur imunizimin

Opoja.net

Ky është moti për dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Mesazhi i fundit si kryeministër: Kjo është qeveri e paligjshme, kjo është qeveria koti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net