Opoja.net

Shi e breshër në Prizren (Video)

Kosova
Shi e breshër në Prizren (Video)

Edhe pse është parashikuar që moti për ditën e sotme të jetë i nxehtë dhe me diell, kështu nuk ndodhi në Prizren.

Një lexues i Portalit Opoja.net, i ka dërguar disa foto dhe video në redaksi, ku tregon se atje është duke rënë si dhe breshër.

Për më shumë shikoni fotot dhe videot.

Shpejtim Bulliqi i LVV-së fiton pa balotazh

Opoja.net

Zemaj nuk e përjashton mbylljen totale të vendit – vendimi të hënën

Opoja.net

Universiteti i Oxfordit rendit Kosovën të parën për masat që mori, por nuk ndikoi në uljen e të infektuarve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net