Opoja.net

Shikoni supergolin e Blerim Xhemailit (Video)

Sport
Shikoni supergolin e Blerim Xhemailit (Video)

Blerim Xhemaili ka shënuar një gol spektakular për skuadrën e tij Bologna, në ndeshjen si mysafir i Sampdorias.

Verdi e pa që Xhemaili ishte në pozitë të mirë për goditje, ai pasoi topin dhe Xhemaili arriti të shënojë një gol fantastik, pas një goditje shumë të fuqishme.

Rezultati aktual në ndeshje është 0-1 dhe të shpresojmë që Blerim Xhemaili të tregohet vendimtar me golin e tij.

https://www.dailymotion.com/video/x5bhxlu_sdfge_sport

https://youtu.be/0rKMMdwxT-0

 

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net