Opoja.net

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Kosovë – Çeki në kohë rekord

Sport

Për pak minuta janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen mes Kosovës dhe Çekisë në kualifikueset për Euro 2020.

Lajmin e ka konfirmuar edhe nga FFK, duke shtuar që ka pasur shumë kërkesa dhe ka bëë që sistemi online të këtë problem.

Sipas FFK për vetëm disa minuta pas daljes së biletave në shitje, në “tiks.app” janë bërë gati dy milionë klikime.

Kjo ka bërë që të ketë probleme edhe me sistemin, dhe kjo ka ardhur edhe si rezultat i kërkesave të shumta, por edhe për shkak të një problemi tjetër me internet.

Të gjitha biletat janë shitur brenda dy orëve, kjo edhe fal lojës së mirë që po bën Kosova.

Takimi Kosovë – Çeki zhvillohet më 7 shtator në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 15:00. /Telegrafi/

Mos i humb

Kosova dhe Serbia përplasen edhe rreth futbollit

Opoja.net

Fitore bindëse e Arsenalit në udhëtim te Frankfurti

Opoja.net

Renditja e re e FIFA-s – Kosova në pozitë rekorde, Shqipëria nuk ndryshon vend

Opoja.net

Lajm i mirë për Kosovën, Hekuran Kryeziu i rikthehet stërvitjeve pas lëndimit të rëndë

Opoja.net

Bayern Munich fiton me lehtësi në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Atletico Madridi dhe Juventusi dhurojnë spektakël, barazojnë në trilerin e katër golave

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net