Opoja.net

Shpallet goli më i mirë i Euro 2016

Sport
Shpallet goli më i mirë i Euro 2016

Goli i Zoltan Geras është shpallur më i miri i Kampionatit Evropian që u mbajt në Francë.

Hungarezi me golin ndaj Portugalisë në barazimin 3 me 3 ka fituar çmimin e golit më të mirë të Euro 2016, për të cilin ishin në garë edhe shqiptari Xherdan Shaqiri, Robson-Kanu dhe Ronaldo.

https://youtu.be/SdvDZCVzWEk

https://youtu.be/wJDNYAdKhEQ

https://youtu.be/LKoxyS4W5VQ

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net