Shpejtësia marramendëse në pistë garash e Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi

Teknologji
Shpejtësia marramendëse në pistë garash e Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi

Dëshmojeni shpejtësinë marramendëse në pistë garash të Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi.

Lamborghini Huracan nga firma për modifikimin e makinave, Zyrus, e cila arrin të prodhojë 1,200 kuaj-fuqi, ka lënë “gojëhapur” entuziastët e makinave me shpejtësinë e tij.

Modeli i modifikuar, është incizuar duke vënë në pah përformancat e jashtëzakonshme të integruara nga Zyrus në pistën e garave në Nuremberg të Gjermanisë, shkruan CarBuzz, transmeton lajmi net.

Për ta përfunduar një xhiro, makinës i duhen 6 minuta e 29 sekonda.

Sidoqoftë, Nga 24 njësi, aq sa janë planifikuar gjithsej për prodhimin, vetëm 12 nga Zyrus LP1200 do të lejohen për rrugë.

Nëse keni ndonjë nga këto 7 aplikacione, duhet ta fshini atë

Opoja.net

Messenger dhe Instagram së shpejti do të bashkohen

Opoja.net

30+ Shkurtesa të Tastierës që do t’ju ndihmojnë të punoni më shpejt

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net