Opoja.net

Shpërndahet Kuvendi i Kosovës

Kosova
Shpërndahet Kuvendi i Kosovës

Me votat e 88 deputetëve të Kuvendit të Kosovës është shpërndarë sot Legjislatura e gjashtë e Kuvendit të Republikës së Kosovës, nëpërmjet një seancë të thirrur me kërkesë të 98 deputetëve të Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA).

Në këtë shqyrtim propozimi të grupit të deputetëve, kanë votuar gjithsej 91 deputetë, 88 kanë qenë pro shpërndarjes së Kuvendit, 1 kundër dhe 2 abstenime.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Vazhdojnë gërmimet në varrezën masive të Kizhevakut

Opoja.net

Shpresa e bizneseve te Projektligji për rimëkëmbje ekonomike

Opoja.net

Kjo është gjendja aktuale në pikat kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net