Opoja.net

Shqipëria dyfishon epërsinë, shënon sërish Cikalleshi

Sport
Shqipëria dyfishon epërsinë, shënon sërish Cikalleshi

Kombëtarja Shqiptare ka dyfishuar epërsinë ndaj Bjellorusisë në 2:0.

Është sërish Sokol Cikalleshi që ka shënuar për Shqipërinë, shkruan lajmi.net.

Cikalleshi shënoi nga penalltia në minutën e 28′, e cila u fitua nga Rey Manaj.

Me këtë epërsi, Shqipëria është rrugës së mirë drejt fitores, që do t’i mundësonte vendin e parë në grup, dhe kalim në Ligën B, në Ligën e Kombeve.

The post Shqipëria dyfishon epërsinë, shënon sërish Cikalleshi appeared first on FaktePlus.

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net