Opoja.net

Shqipëria kalon në epërsi, Balaj ndëshkon Kosovën

Sport
Shqipëria kalon në epërsi, Balaj ndëshkon Kosovën

Shqipëria ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Kosovës që po luhet në Elbasan Arena

Bekim Balaj ka kaluar Shqipërinë në epërsi në minutën e 30-të pas një aksioni shumë të bukur

Myrto Uzuni dhuroi një asist shumë të mirë për Balajn që nuk e pati vështirë ta ndëshkonte Kosovën me një gol nga afërsia.

Shqipëri – Kosovë 1:0 pas 30 minutave lojë.

The post Shqipëria kalon në epërsi, Balaj ndëshkon Kosovën appeared first on FaktePlus.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net