Opoja.net

Shqipëria me sukses kalon testin e parë para Evropianit (Video)

Sport
Shqipëria me sukses kalon testin e parë para Evropianit (Video)

Shqipëria ka fituar miqësoren kundër Katarit me rezultat prej 3 me 1, ndeshje kjo testuese para Kampionatit Evropian.

Katari filloi për mrekulli takimin duke kaluar në epërsi përmes Abdulkarim Hasan Fadlallas qysh në minutën e parë të ndeshjes.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Por, pas pësimit të golit skuadra e Gianni De Biasit u kundërpërgjigj duke shënuar tre herë, përmes Ajetit, Lenjanit, dhe Sadikut, i cili shënoi një eurogol në minutën e 64 pas një asistimi nga Cana.

© Opoja.net

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net