Opoja.net

Shqipëria publikon miqësorja e radhës me Marokun

Sport
Shqipëria publikon miqësorja e radhës me Marokun

Pak para fillimit të eliminatoreve për Kampionatin Botëror, Rusi 2018, Kombëtarja Shqiptare e Futbollit ka publikuar miqësoren e cila do të luhet para fillimit të fazës eliminatore, shkruan Opoja.net.

Më 31 gusht, në stadiumin e ri të Shkodrës, Shqipëria do ta zhvillojë miqësoren ndaj Marokut. Lajmi u publikua nga faqja zytare e FSHF-së sot, ndërsa gjithashtu u bë e ditur që Kombëtarja do të grumbullohet më 29 gusht në Durrës.

Pak ditë pas miqësores me Marokun, Kombëtarja fillon ndeshjet eliminatore drejt “Rusia 2018”, me takimin e parë që luhet ndaj Maqedonisë gjithashtu në Shkodër.

© Opoja.net

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net