Opoja.net

Sigurimi i Kim Jong-ut përsëri merr vëmendje, ja si e përcjellin udhëheqësin e tyre

Kuriozitete

Samiti i Presidentit amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi i Kores së Veriut, Kim Jong-Un dështoi.

Pavarësisht kësaj, në rrjetet sociale ‘vërshuan’ fotografi dhe pamje nga Vietnami dhe përsëri vëmendje mori sigurimi i Kim Jong-ut.

Duke qenë se Kim ka shumë truproje që e përcjellin atë, edhe kësaj radhe kamera i kapi ata duke ecur afër veturës që në të ishte udhëheqësi i tyre.

Siguria personale e Kimit është pjesë e Gardës Supreme që mbron familjen e tij ë veri të Koresë së Veriut për dekada të tëra./Indeksonline/

Mos i humb

Menduan se fituan ndeshjen e futbollit, filluan të festojnë – por “topi kishte ide të tjera”!

Opoja.net

Sa bakshish duhet të lini në vendet evropiane?

Opoja.net

Ky Golf 2 i ka 1.200 kuaj fuqi dhe është më i shpejtë se Bugatti Chiron

Opoja.net

Vozitësve të rinj mund t’iu ndalohet që të vozisin natën

Opoja.net

Gjysëm shekulli që kur këmba e njeriut për herë të parë shkeli në Hënë

Opoja.net

Çfarë i ndodh makinës nëse me 100km në orë e ndërroni marshin në “rikverc”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net