Opoja.net

Sigurohet Qendra Historike në Prizren (Video)

Kosova
Sigurohet Qendra Historike në Prizren (Video)

Dy javë pasi humbi jetën vogëlushja tre vjeçare Xheneta Gashi, autoritetet tashmë kanë filluar të ndërmarrin masa që dicka e tillë mos të përsëritet më.

Ministria e Kulturës ka ndarë 50 mijë euro për të parandaluar shembjen e objekteve të vjetra në Prizren, njofton Klan Kosova.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Megjithatë për prizrenasit këto mjete janë të vonuara dhe të pamjaftueshme.

Asamblistë dhe biznesi i babait të kryetarit të Prizrenit përfitojnë nga komuna, kjo mund të përbëjë shkelje

Opoja.net

Prizreni dhe 5 komuna tjera pajisen me aparatin RT-PCR

Opoja.net

Trusti tregon mënyrën dhe kushtet e aplikimit për 10 për qindëshin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net