Opoja.net

Sipas De Biasit, vetëm një lojtar mund të shkojë te Kosova

Sport
Sipas De Biasit, vetëm një lojtar mund të shkojë te Kosova

Kalimi i ndonjë lojtari nga Kombëtarja shqiptare te përfaqësuesja e Kosovës, është një temë e “nxehtë” në vend, dhe mundësitë që të ketë të tilla lëvizje janë prezente. 

E ka thënë Bunjaki sipas të cilit dy lojtar lënë Shqipërinë, por e thotë edhe De Biazi në Panorama Sport, por vetëm për një: “Nuk di si të komentoj ato që ka thënë Bunjaki. Nëse e thotë këtë, është sepse mbase ka folur me ndonjë nga lojtarët. Mes atyre që kanë qenë në Francë dhe atyretë katërve që kanë qenë në Austri, vetëm një do kalojë në anën tjetër.  Kush qëndron te Shqipëria, është sepse ka zgjedhur ngjyrat tona i bindur që është një lojtar që të mund të ndihmojë për të realizuar objektivat që kemi për të arritur në “Rusi 2018”.

Maldini e pranon intersin e Milan për Thauvin

Kushtrim Guraj

Shtyhet shorti i 1/16 së finales së Kupës

Kushtrim Guraj

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net