Opoja.net

Sistemi VAR me “hat-trick” në ndeshjen Juventus – Barcelona, tre gola të anuluar për Alvaro Moratan

Sport
Sistemi VAR me “hat-trick” në ndeshjen Juventus – Barcelona, tre gola të anuluar për Alvaro Moratan
Alvaro Morata është figura tragjike e ndeshjes së sotme ndaj Barcelonës.

Sulmuesi spanjoll ka shënuar plot 3 gola sonte por që të tre janë anuluar nga sistemi VAR për pozicione jashtë loje, shkruan GazetaBlic.

Morata shënoi në minutën e 15-të, por goli i tij u anulua për offside, ashtu siç ndodhi edhe në minutën e 30′ dhe 55′.

The post Sistemi VAR me “hat-trick” në ndeshjen Juventus – Barcelona, tre gola të anuluar për Alvaro Moratan appeared first on FaktePlus.

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni

Muriqi së paku dy javë jashtë fushës

Kushtrim Guraj

Klopp mendon shitjen e Shaqirit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net