Opoja.net

Situatë e rëndë me koronavirus edhe në Maqedoni, këto janë shifrat e fundit

Rajoni
Situatë e rëndë me koronavirus edhe në Maqedoni, këto janë shifrat e fundit

205 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 6 viktima

Maqedonia Veriore ka regjistruat 6 vdekje dhe 205 raste të reja me koronavirus.

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 205 raste të reja të të infektuarve me Covid-19.

Ndërkohë që numri i të shëruarve është më i lartë se i të infektuarve dhe shënon 336.

Sipas raportit gjatë 24 orëve të fundit kanë nderuar jetë edhe 6 pacientë të prekur nga Covid-19.

Loading...

Mos i humb

Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërbim

Opoja.net

Koronavirusi mund të shtyjë regjistrimin e popullsisë

Opoja.net

Ky është parashikimi i Bill Gates për fundin e pandemisë

Opoja.net

Komuniteti ndërkombëtar, i brengosur lidhur me projektligjin për UÇK-në

Opoja.net

273 mijë raste të reja në botë me koronavirus brenda 24 orëve

Opoja.net

Kosova prin me vdekje në rajon, pacientët po lajmërohen “me vonesë” në spitale

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net