Opoja.net

S’ka fitues në “El Clasico”

Sport
S’ka fitues në “El Clasico”

Derbi më i madh në futbollin spanjoll ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit nuk ka dhënë fitues.

“El Clasico” përfundoi me rezultat të barabartë prej 1 me 1.

Ishte Luis Suarez ai që kaloi katalunasit në epërsi në minutën e 53 pas një krosimi të Neymar.

Kurse një pikë Realit ia siguroi Sergio Ramos, i cili shënoi në minutën e fundit të kohës së rregullt.

Me këtë rezultat Reali mban kreun me gjashtë pikë para Barcelonës.

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net