Opoja.net

Skuadra e njohur angleze kërkon Elbasan Rashanin

Sport
Skuadra e njohur angleze kërkon Elbasan Rashanin

Skuadra e njohur angleze, Fulham, është duke vëzhguar situatën e yllit të kombëtares së Kosovës, Elbasan Rashani.

Rashani ka pasur një sezon mjaft të mirë dhe duket se kjo ka bërë që për të të ketë interesim edhe nga futbolli anglez.

Sipas raportimeve të ‘Daily Mail’, Fulham pëlqejnë Rashanin, për të cilin do të ofrojnë rreth 500 mijë euro, transmeton lajmi.net.

Rashani ishte heroi i kosovarëve në mbrëmjen në Bullgari, kur shënonte golin e fitores në minutën e fundit të takimit.

Aktualisht, Elbasani paraqitet me skuadrën norvegjeze, Odd. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

Messi për vdekjen e Bryant: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Opoja.net

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh

Opoja.net

Muller shënon golin e 100-të në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi

Opoja.net

Mike Tyson rrëfehet për përleshjen e tij të vetme sa ishte në burg

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net