Opoja.net

Skuadra italiane e do me çdo kusht Muriqin

Sport
Skuadra italiane e do me çdo kusht Muriqin

Lazio insiston për Muriqin.

Vedat Muriqi vazhdon të jetë një nga lojtarët shqiptar më të kërkuar në merkato.

Bomberi i Kosovës ka bërë një sezon të shkëlqyer duke shënuar 17 gola. Ofertat për të nuk kanë munguar e Napoli dhe Tottenham e kërkojnë me ngulm

Por, sot mediat italiane bëjnë me dije se në garë seriozisht është hyrë edhe Lazio që nuk ka hequr dorë nga lojtari.

Tare po ndjek me kujdes situatën e sulmuesit shqiptar e së bashku me Borja Mayoral janë dy lojtarët që mund të afrohen këtë merkato.

Fenerbahce kërkon të paktën 25 milionë euro për të lënë të lirë Vedat Muriqin.

Loading...

Mos i humb

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net