Opoja.net

Sonte derbi gjerman, Borussia Dortmund- Bayern Munchen, formacionet zyrtare

Sport
Sonte derbi gjerman, Borussia Dortmund- Bayern Munchen, formacionet zyrtare

Borussia Dortmund pret sonte në stadiumin e saj “Signal Iduna Park” skuadrën e Bayern Munchen në garën e këtyre dy skuadrave për më të mirin në Bundesligë

Borussia Dortmund do të përpiqet sonte që ta tregojë vetën në shtëpinë e saj ku do të përballet me skuadrën e Bayer Munchen.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Për këtë ndeshje, trajneri i Dortmund ka startuar me lojtarët më të mirë që ka në dispozicion derisa në sulm prin Reyna, Haaland dhe Sancho.

Në anën tjetër sulmit të Bayernit sonte i prin Gnabry, Lewandowski dhe Coman.

Formacionet zyrtare:

Borussia Dortmund

Bayern Munchen

The post Sonte derbi gjerman, Borussia Dortmund- Bayern Munchen, formacionet zyrtare appeared first on FaktePlus.

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net