Opoja.net

Sot dy super-ndeshje në programin e Superligës

Sport
Sot dy super-ndeshje në programin e Superligës

Sot do të zhvillohen edhe dy ndeshje të xhiros së tetë në Superligën e Kosovës në futboll.

Takimet sot do të zhvillohen në dy termine, duke filluar me Prishtinëne  Gjilanin nga ora 13:00 dhe Trepça 89’ – Ballkanin me fillim nga ora 14:00, shkruan IndeksOnline

Ballkani që i prinë tabelës me 19 pikë, do të mundohet që sot si mysafir ta mposhtë Trepçën dhe të vazhdojë serinë e mirë.

Ndërkaq, edhe Prishtina do të mundohet që në “Fadil Vokrri” ta mposhtë Gjilanin dhe tëvazhdojë për te vendi i dytë i tabelës.

The post Sot dy super-ndeshje në programin e Superligës appeared first on FaktePlus.

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net