Opoja.net

Sot mot i vranët dhe me diell

Kosova
Sot mot i vranët dhe me diell

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-16 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-10 m/s.

Java tjetër parashihet të jetë më e ngrohtë, do të ketë dhe reshje shiu, të cilat në sasi do të jenë më shumë se këto që ranë dy ditët e fundit. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Studentëve

Opoja.net

Punëtorët kanë frikë nga formimi i sindikatave në sektorin privat, rrezikojnë vendet e punës

Opoja.net

Në Kosovë ka rënie të vdekshmërisë së foshnjave

Opoja.net

Pothuajse 75 për qind e shqiptarëve duan bashkimin Kosovë-Shqipëri, anulohet publikimi i studimit

Opoja.net

Punëtorët e sektorit privat kërcënojnë me protesta

Opoja.net

Edhe sot shi, këto janë temperaturat

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net