Sot u zhvillua, stërvitja e parë për Kosovën

Sport
Sot u zhvillua, stërvitja e parë për Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës sot ka zhvilluar stërvitjen e parë në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet e radhës në kualifikimet për Kampionatin Botëror, që do të luhet kundër Kroacisë më 6 tetor dhe kundër Ukrainës më 9 tetor.

Seanca e parë stërvitore do të zhvillohet në stadiumin e Feronikelit “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe ka filluar nga ora 15:00. Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki, për ndeshjet me Kroacinë dhe Ukrainën i ka ftuar 23 futbollistë.

© Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net