Opoja.net

Sporti i Komunës së Dragashit, mbetet absolutisht i panjohshëm

Opoja Sport
Sporti i Komunës së Dragashit, mbetet absolutisht i panjohshëm

Po shkon edhe viti 2015, e sporti i komunës sonë sado pak funksional, mbetet absolutisht i panjohshëm! Përderisa të gjitha komunat tjera shpallin sportistët më të mirë të vitit, komuna jonë edhe pse i ka në numër të vogël sportistat (ka të suksesshëm) nuk po arrin që as vitin e 16-të pas luftës t’ua shpërndaj nga një letër mirënjohëse!

“Më erdhi shumë mirë kur pash se komuna e Rahovecit e respekton një lojtar të KF Ratkocit pë angazhim në klub, i cili u rikrijua para pak muajsh, ndërsa unë personalisht, për tre sezone e mbaj KF OPOJA jo vetëm brenda fushës me gola, por edhe me lojtar e rekuizita… Mos t’i harrojmë punëtorët sportiv, veteranët e futbollit, mundësit, lojtarët e futsallit dhe shumë të tjerë përfshirë të gjithë lojtarët e KF OPOJA! ka thënë Ditëlind Reshiti, kapiten i ekipit Opojan.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Sinqerisht trishtueshëm, më duhet të largohem nga kjo humnerë, drita e së cilës po ndjehet, por nuk po shihet, ka përfunduar Reshiti.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net