Opoja.net

Supergol i Napolit në Sociedad

Sport
Supergol i Napolit në Sociedad

Supergol i Napolit në Sociedad

Napoli ka zhbllokuar sfidën në Sociedad duke i shënuar gol të bukur Real Sociedadit

Goli erdhi nga një goditje e fuqishme e Politanos, e cila u devijua dhe përfundoi në rrjetë në minutën 55-të.

The post Supergol i Napolit në Sociedad appeared first on FaktePlus.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net