Takimi Arsenal – Basel, përplas vëllezërit Xhaka

Sport
Takimi Arsenal – Basel, përplas vëllezërit Xhaka
Granit Xhaka dhe Taulant Xhaka pritet të ndeshen sonte në takimin mes Arsenalit dhe Baselit në Ligën e Kampionëve.
“Goal.com” ka parashikuar formacionet e Arsenalit dhe Baselit për duelin e tyre, sonte në xhiron e dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Granit Xhaka dhe Taulant Xhaka pritet të luajnë në formacionin bazë për skuadrat përkatëse, përcjell “Lajmi.net”.

Ky do të jetë dueli i dytë i vëllezërve Xhaka, pas atij në “Euro 2016” në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net