Opoja.net

Takimi në mes K.F Opojës dhe 18 Korrikut i Takon Opojaneve

Opoja Sport

Dragash, 30 mars – Takimi i dytë i rradhës se K.F Opojës përfundaon me fitore te Opojaneve.

[dropcap]N[/dropcap]deshja në mes K.F Opojës dhe 18 Korrikut përfundojë me 3:2, goali i parë i shenua në minuten 39 nga Muhamed Sejfi. Me një gol të bukur me kokë nga Ditëlind Reshiti mbyllet pjesa e parë 2:0 në favor të KF Opoja kundër 18 Korrikut. Minuta e 60 e lojes Opoja: 18 Korriku 2:1. Minuta 73 Opoja : 18 Korriku 3:1, Përfundon takimi KF Opoja : KF 18 Korriku 3:2

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

Me një super-organizim të apasionuarit e veturave festojnë “28 Nëntorin”, në Dragash

Opoja.net

Barcelona e feston ditëlindjen e 121-të me fitore madhështore kundër Osasunës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net