Opoja.net

Takohen Ilir Meta e Ramush Haradinaj, tema e takimit ishte patriotike

Kosova
Takohen Ilir Meta e Ramush Haradinaj, tema e takimit ishte patriotike

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, me të cilin ka biseduar për temat e interesit kombëtar.

Haradinaj ka shkruar në Facebook se Besëlidhja e Lezhës frymëzim për ecjen tonë përpara.

“Bisedë e sinqertë me Presidentin Meta për temat e interesit kombëtar”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, në Lezhë, është mbajtur një aktivitet me rastin e 575 vjetorin e Kuvendit të Lezhës.

Loading...

Mos i humb

Ambasada e Kosovës në Austri njofton qytetarët për procedurat që duhet ndjekur në rast kthimi në vendlindje

Opoja.net

Qeveria heq reciprocitetin ndaj Serbisë, Hoti: Presim që edhe pala serbe të heq pengesat

Opoja.net

Qeveria Hoti e dominuar nga burrat, shoqëria civile kritikon numrin e ulët të grave në ekzekutiv

Opoja.net

IKSHPK apelon të qytetarët, bizneset dhe gastronomia që në mënyrë strikte t’i respektojnë rekomandimet ndaj COVID-19

Opoja.net

Prishet koalicioni mes LVV-së dhe LDK-së në Prizren

Opoja.net

Edhe 11 raste me coronavirus dhe dy të shëruar në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net