Opoja.net

Të dielën takohen Opoja – Iliria, ndeshje e anuluar javën e kaluar

Opoja Sport
Të dielën takohen Opoja – Iliria, ndeshje e anuluar javën e kaluar

Në xhiron e nëntë pritet të zhvillohet ndeshja KF Opoja – KF Iliria, ndeshja e fundit e sezonit vjeshtor. e cila ishte anuluar javën që shkojë, pasi Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, shpall ditë zie për vrasjët që ndodhën në Paris të Francës.

Të dielën më 22.11.2015, në stadiumin e qytetit në Dragash, pritet të zhvillohet ndeshja KF Opoja – KF Iliria, duke filluar në ora 13:00.

Kapiteni i ekipit Opojar, Ditëlind Reshiti na ka premtuar gola! Lojëtarët e klubit Opoja janë të motivuar për këtë ndeshje dhe presin fitore. Forca OPOJA!.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Festa e ditës së flamurit në Dragash

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net