Opoja.net

Të enjten Kupa e Kosovës në Futsall

Sport
Të enjten Kupa e Kosovës në Futsall

Të enjten, më 16 shkurt, në Prishtinë përballën në finale për Kupën e Kosovës në Futsall F.C Liburni (Gjakovë) dhe F.C Prishtina (Prishtinë).

Kjo garë tashmë ka një histori tetëvjeçare.

Kupa e Kosovës në Futsall midis ekipit gjakovar e atij të Prishtinës do të zhvillohet nga ora :17:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net