Opoja.net

Të hënën mbledhja e parë e Komisionit BE-Kosovë

Kosova
Të hënën mbledhja e parë e Komisionit BE-Kosovë

Mbledhja e parë e Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asocim, BE-Kosovë do të mbahet të hënën pasdite dhe të martën.

Për këtë arsyeje të hënën, Komisioni Parlamentar për Stabilizim Asocim i Kuvendit të Kosovës, do të ketë takim përgatitor.

Sipas njoftimit të Kuvendit, mbledhja e parë e Komisionit Parlamentar për Stabilizim Asociim, BE-Kosovë, e cila do të mbahet të hënën, fillon nga ora 16.00. Kurse, të martën nga ora 9.00.

Loading...

Mos i humb

Veterani i UÇK-së ndalohet nga Policia turke pasi Serbia ka dërguar emirin e tij në Interpol

Opoja.net

Qytetarët të shqetësuar, publikohen pamjet të reja të xhandarmërisë serbe duke patrulluar në Kosovë

Opoja.net

Do të sanksionohen personat që thonë se nuk ka virusi, vjen reagimi nga Labi

Opoja.net

Situata me koronavirus në vendin tonë: 3.961 raste aktive dhe 303 të vdekur, mbi 400 pacientë të hospitalizuar

Opoja.net

Ministri i Shëndetësisë nesër do të vizitoi Bujanocin dhe Preshevën

Opoja.net

Votohet në shqyrtim të parë projektligjin për parandalimin dhe luftimin e COVID-19

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net