Opoja.net

Të shtëna me armë në Prishtinë

Kosova
Të shtëna me armë në Prishtinë

Festivali i birrës në Prishtinë, “Beerfest” ka terrorizuar Prishtinën natën e së premtes, raporton Opoja.net.

Opoja.net ndodhet në terren dhe ka mësuar se një person ka shtënë me armë gjatë festivalit, ku ishin të mbledhur mijëra qytetarë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Një dëshmitar nga vendi i ngjarjes, ka përshkruar ngjarjen duke thënë se një person ka gjuajtur “pesë deri në gjashtë herë”.

GAP: E drejta për të aplikuar për tërheqjen e 10%-shit ka afat 4 muaj

Opoja.net

Pandemia në Kosovë me shifra alarmante, mbingarkohen spitalet

Opoja.net

Vazhdojnë gërmimet në varrezën masive të Kizhevakut

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net