Opoja.net

Tensione në fund të ndeshjes, lojtari kosovar ndëshkohet me të kuq

Sport
Tensione në fund të ndeshjes, lojtari kosovar ndëshkohet me të kuq

Tensione në fund të ndeshjes Greqi – Kosovë.

Lojtari kosovar, Benjamin Kololli është ndëshkuar me karton të kuq pas një zënke pas ndeshjes Greqi – Kosovë.

Greqia dhe Kosova luajtën baras 0-0 në ndeshjen e xhiros së katërt të Ligës së Kombeve.

Fundi i ndeshjes ishte tensionues.

Kololli u përfshi nga bankina, për t’u ndëshkuar me karton të kuq.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net