Opoja.net

Testohet Ronaldo për koronavirus, këto janë rezultatet

Sport
Testohet Ronaldo për koronavirus, këto janë rezultatet

Ronaldo testohet për koronavirus, këto janë rezultatet.

Testit për koronavirus i është nënshtruar edhe Cristiano Ronaldo.

Një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo, ka bërë testet për koronavirusin.

Në kohën kur pandemia Covid19 po rrezikon gjithë botën, nën kontroll janë edhe yjet e futbollit. Në Madeira të Portugalisë, Ronaldo ka mësuar se është negativ në Covid19, bën të ditur ‘Sky’, transmeton lajmi.

Rezultatet e lojtarit vijnë dy javë pas ndeshjes që skuadra e Juventus luante kundër Inter. Ronaldo duket se ka shpëtuar nga virusi.

Deri më tani, të prekur janë vetëm tre lojtarë nga skuadra e Juventus; Daniele Rugani, Blaise Matuidi dhe Paulo Dybala.

Loading...

Mos i humb

Dy skuadra të mëdha e dëshriojnë Xherdan Shaqirin

Opoja.net

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

La Liga merr vendim të dhimbshëm

Opoja.net

Liverpooli i prinë garës për transferimin e Milot Rashicës nga Werder Bremeni

Opoja.net

Suspendohen Lojërat Olimpike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net