Opoja.net

Thaçi sot i drejtohet Kuvendit

Kosova
Thaçi sot i drejtohet Kuvendit

Sot mbahet seanca e veçantë ku presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do t’iu drejtohet deputetëve të Kuvendit.

Pjesë e kësaj seance nuk do të jenë edhe partitë opozitare, si: Vetëvendosje, AAK dhe “Nisma”.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ato kanë thënë se nuk do të marrin pjesë në seancën ku do të flasë Presidenti.

Ndërkohë, sot gjithashtu pritet të mbahet debat parlamentar për murin në veri të Mitrovicës.

Deputetët e Kuvendit kanë vendosur me 83 vota pro, mbajtjen e këtij debati, i cili u iniciua nga shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj.

Seanca pritet të mbahet në orën 15:00.

Prizreni dhe 5 komuna tjera pajisen me aparatin RT-PCR

Opoja.net

Trusti tregon mënyrën dhe kushtet e aplikimit për 10 për qindëshin

Opoja.net

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net