Opoja.net

Themeluesi i “Replay” viziton Universitetin e Prizrenit

Kosova
Themeluesi i “Replay” viziton Universitetin e Prizrenit

Themeluesi i kompanisë prestigjioze ndërkombëtare “Replay”, Luigino Buziol, nesër do të vizitojë Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren.

“Me 24/05/2016 (të martën) kemi nderin të kemi mes nesh në Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren, themeluesin e ndërmarrjes ndërkombëtare “REPLAY”, Luigino Buziol, i cili do të na rrëfen se si u themelua kjo ndërmarrje, si u zhvillua dhe ku do të shkojë. Do jetë një moment ideal për të konkretizuar shumë koncepte ekonomike që u shpjeguan gjatë ligjëratave në këtë semestër në Fakultetin Ekonomik”, thuhet në njoftimin e UPZ-së.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Sipas njoftimit, ligjërata do të mbahet në orën 11:00 në amfiteatrin e Fakultetit Ekonomik në UPZ.

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net

Ministria e Financave ekzekuton pagesa masive për rimëkëmbjen ekonomike

Kushtrim Guraj

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net