Opoja.net

Tiks App me njoftim për tifozët që kanë kryer pagesën por nuk kanë pranuar ende biletat për ndeshjen Kosovë – Angli

Sport
Tiks App me njoftim për tifozët që kanë kryer pagesën por nuk kanë pranuar ende biletat për ndeshjen Kosovë – Angli

Tiks App ka lëshuar një njoftim për biletat që janë shitur për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë ndaj Anglisë.

Ndeshja që zhvillohet të dielën (17 nëntor) nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të jetë e fundit për Përfaqësuesen tonë në kuadër të këtyre kualifikimeve.

Aplikacioni për shitjen e biletave në vendin tonë ka disa ditë që po has në probleme në faqen e tyre, mirëpo ka lëshuar një njoftim për ata tifozë që kanë arritur t’i blejnë biletat për ndeshjen ndaj Anglisë.

“Personat të cilët e kanë kryer pagesën dhe nuk i kanë pranuar ende biletat në email ose në profilin e tyre në tiks.app, iu lutemi të na shkruani në emailin zyrtar të Tiks.App”, thuhet në njoftimin e tyre.

Tiks App kanë bërë të ditur se janë sulmuar nga disa hakerë, mirëpo po punojnë që t’i shesin edhe pjesën tjetër të biletave të mbetura. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Joshua zbulon se ka pasur probleme shëndetësore para rimeçit me Ruizin

Opoja.net

Zhegrova përsëri titullar për Baselin kundër Sionit të shqiptarëve

Opoja.net

Joshua fiton me pikë ndaj Ruizit dhe i kthen titujt e botës

Opoja.net

Joshua para rimeçit me Ruizin: Do të jetë një katastrofë në rast se humbi

Opoja.net

Armando Sadiku shënon dy gola për t’ia dhënë fitoren Malagas

Opoja.net

Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani: Futbollistët i qëndrojnë pas FFK-së dhe Agim Ademit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net