Opoja.net

Trajneri i Bashkimit: Na duhet kohë

Sport
Trajneri i Bashkimit: Na duhet kohë

Pas disfatës së katërt me radhë në ligën ballkanike, trajneri i Bashkimit Dragan Radovic për faqen zyrtare të BIBL ka thënë se ekipit të tij i duhet ende kohë. “Mendoj se Teodo ka qenë ekip më i mirë se ne mbrëmë. Ata kanë konfirmuar cilësinë e tyre dhe formën e mirë që po e kalojnë.

Sa na përket neve si ekip na duhet ende kohë, pasi që jemi ekip me krejtësishtlojtar që tek po komponohen. Kemi ende mundësi për të kaluar tutje dhe këtë do ta çojmë deri në maksimum për tu kualifikuar,” ka thënë Radovic. Bashkimi nuk po kalon formë të mirë në BIBL këtë stinor, derisa ende nuk ka shijuar Ötore në Grupin A, që është krejtësisht ndryshe nga kampionati vendor, ku ekipi prizrenas ende nuk ka pësuar!

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net