Opoja.net

Treshi “përsheshi”!

Kuriozitete Opoja Sport

Këta tre djem, shokë të mirë, e kanë fatin e njëjtë, pasi që jetojnë në fshatin Bresanë-Opojë të Kosovës. Por ky nuk është “fati” i vetëm i tyre i përbashkët. Të tre, brenda javës kanë lënduar dorën/krahun duke luajtur futboll. /Opoja.Net/

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net