Opoja.net

Tri raste pozitive me koronavirus te skuadra italiane

Sport
Tri raste pozitive me koronavirus te skuadra italiane

Tri raste pozitive me Covid-19 te Sampdoria.

Sampdoria ka njoftuar për rezultatet e fundit nga testet për Covid-19.

Tri raste pozitive me Covid-19 kanë rezultuar te skuadra e Sampdoria.

Pjesa “e mirë” e këtij lajmi është se asnjë nga anëtarët nuk është lojtar i skuadrës së parë.

Kjo do të thotë se Sampdoria nuk do të ndikohet shumë për ndeshjen kundër Lazio.

Por, si pasojë e rasteve pozitive, konferenca për shtyp e Claudio Ranieri është anuluar.

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net