Opoja.net

Ueb faqja për shitjen e biletave Kosovë- Angli, jashtë funksionit

Sport
Ueb faqja për shitjen e biletave Kosovë- Angli, jashtë funksionit

Shitja e biletave për ndeshjen mes Kosovës dhe Anglisë ka pasur të fillojë në ora16:00.

Kosova do të udhëtojë fillimisht drejt Plzenit për t’u takuar me Çekinë më 14 nëntor, kurse tri ditë më vonë e pret Anglinë në ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë.

Kompania që merret me shitjen e biletave të ndeshjeve të Kosovës, ‘tiks.app‘ ka njoftuar se sot do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen ndaj Anglisë.

Por, ueb-sajti i kësaj kompanie nuk është ende në funksion.

Pamja aktuale e ueb faqes

Kërkesave e larta mund të jetë një nga arsyjet,  duke bërë që ueb-sajti i ‘tiks.app’ të bie nga sistemi.

Ndryshe, kjo kompani dje bëri të ditur se vetëm 5.5% të kërkesave online arrijnë të sigurojnë bileta. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni

Pas transferimit të Berishës te Reims, reagon Arbër Zeneli

Fari Kolloni

Përfundon ndeshja Verona – Inter, këto janë notat e lojtarëve

Fari Kolloni

“Barcelona duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros”

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net