Opoja.net

Ueb faqja për shitjen e biletave Kosovë- Angli, jashtë funksionit

Sport
Ueb faqja për shitjen e biletave Kosovë- Angli, jashtë funksionit

Shitja e biletave për ndeshjen mes Kosovës dhe Anglisë ka pasur të fillojë në ora16:00.

Kosova do të udhëtojë fillimisht drejt Plzenit për t’u takuar me Çekinë më 14 nëntor, kurse tri ditë më vonë e pret Anglinë në ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë.

Kompania që merret me shitjen e biletave të ndeshjeve të Kosovës, ‘tiks.app‘ ka njoftuar se sot do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen ndaj Anglisë.

Por, ueb-sajti i kësaj kompanie nuk është ende në funksion.

Pamja aktuale e ueb faqes

Kërkesave e larta mund të jetë një nga arsyjet,  duke bërë që ueb-sajti i ‘tiks.app’ të bie nga sistemi.

Ndryshe, kjo kompani dje bëri të ditur se vetëm 5.5% të kërkesave online arrijnë të sigurojnë bileta. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Joshua zbulon se ka pasur probleme shëndetësore para rimeçit me Ruizin

Opoja.net

Zhegrova përsëri titullar për Baselin kundër Sionit të shqiptarëve

Opoja.net

Joshua fiton me pikë ndaj Ruizit dhe i kthen titujt e botës

Opoja.net

Joshua para rimeçit me Ruizin: Do të jetë një katastrofë në rast se humbi

Opoja.net

Armando Sadiku shënon dy gola për t’ia dhënë fitoren Malagas

Opoja.net

Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani: Futbollistët i qëndrojnë pas FFK-së dhe Agim Ademit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net