Opoja.net

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Sport
United beson në marrëveshjen me Pogbën

Manchester United beson se prezenca e Bruno Fernandes-it në “Old Trafford” do ta bindë Paul Pogbën që të mbetet te ky klub.
Daily Mail raporton që Djajtë e Kuq po besojnë se mund ta arrijnë një kontratë të re me mesfushorin francez i cili është përfolur për një largim nga United.
Kampioni i botës me Francën është rikuperuar tërësisht nga lëndimi, dhe mënyra se si do të kombinohet në mesfushë me Fernandes-in mund të çojë shumë peshë mbi dëshirat e tij.
Pogba ka disa muaj që është lidhur me një kalim te Real Madridi, ose rikthim te Juventusi, mirëpo kurrë nuk ka pasur diçka konkrete.

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net