Opoja.net

Unitedi afër transferimit të Mandzukicit

Sport
Unitedi afër transferimit të Mandzukicit

Manchester Unitedi është në bisedime të avancuara për transferimin e sulmuesit të Juventusit, Mario Mandzukic, ndërsa thuhet se marrëveshja mund të mbyllet për 10-15 milionë euro.

Reprezentuesi 33 vjeçar i Kroacisë u diskutua gjatë bisedimeve për shkëmbimin e Paulo Dybalas me Romelu Lukaku, por besohet se tani është i ndarë nga ai transferim.

Sipas gazetës Tuttosport, Manchester Unitedi do të përfundojë duke paguar 10-15 milionë euro për transferimin e qendërsulmuesit.

Loading...

Mos i humb

Këto janë tri skuadrat që kanë bërë ofertë për Florent Hadergjonajn, largimi i tij i sigurt në janar nga Huddersfieldi

Opoja.net

Luan Krasniqi parashikon fituesin e super meçit Joshua-Ruiz Jr

Opoja.net

Xherdan Shaqiri i lumtur me rikthimin dhe fitoren

Opoja.net

Zyrtare: Maqedonia e Veriut – Kosova, UEFA vendos të përdoret VAR-i

Opoja.net

Xhudisti japonez merr nënshtetësinë e Kosovës, do të garojë për shtetin tonë

Opoja.net

Topi i Artë 2019: Votat nga secili shtet, por si votoi Kosova

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net