Valixhja e dyshimtë tek ‘Bill Clinton’ pati vetëm rroba

Kosova
Valixhja e dyshimtë tek ‘Bill Clinton’ pati vetëm rroba

Panik për asgjë! Në valixhen e dyshimtë tek ‘Bill Clinton’ pati vetëm rroba.

Një valixhe e dyshimtë u raportua të jetë lënë sot në afërsi të Bulevardit Bill Clinton në Prishtinë.

Por e gjitha çfarë kishte brenda kësaj valixhe ishin rroba.

Indeksonline ka siguruar pamje, ku tregohet edhe momenti kur pjesëtarët e Policisë së Kosovës hapin këtë valixhe dhe shpalosin atë çfarë gjendej brenda.

Pak më parë nga Policia e Kosovës deklaruan se informatën për këtë valixhe të dyshimtë e morën rreth orës 10:30.

Nuk dihet se kush saktësisht e la, apo e harroi këtë valixhe, por që padyshim shkaktoi shumë panik tek qytetarët.

Biznes me lëkurën e kafshëve, industria që po u sjell miliona tregtarëve

Kushtrim Guraj

“S’keni parë gjë akoma”, çfarë po paralajmëron kryeministri

Kushtrim Guraj

Këto janë 20 shtetet të cilat Kosova i konsideron me rrezikshmëri të lartë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net