Vdes anëtari i LDK-së, këto janë fjalët e ministrit Zemaj

Kosova
Vdes anëtari i LDK-së, këto janë fjalët e ministrit Zemaj

Vdes anëtari i LDK-së, ministri Zemaj ka disa fjalë të ndjera për të.

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka bërë të ditur se ka vdekur Xhavit Maka, anëtarë i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Zemaj ka thënë se ai ishte njeri i urtë, me traditë dhe atdhetar i vërtetë.

Ky është postimi i plotë i Zemajt:

Me hidhërim mora lajmin për vdekjen e veprimtarit të LDK-së njëherit mikut tim të respektuar Xhavit Maka.

Xhaviti ishte njeri i urtë, me traditë dhe atdhetar i vertetë. Ikja e hershme na merziti të gjithëve.

Ju shpreh ngushllimet më të sinqerta familjes, miqve, Kryesise se Degës së LDK-së në Junik dhe gjithë bashkëqytetarëve të tjerë.

Vjosa flet për sulmet e fyerjet që i janë bërë: E di kush qëndron prapa tyre

Opoja.net

Ministri i Shëndetësisë thotë se maska duhet të bartet edhe në veturë nëse nuk jeni vetëm

Opoja.net

Ky është personi që u vra sonte nga policia në Prizren (Foto)

Opoja.net

Kurti i bindur se partia e tij dhe Vjosa Osmani do t’i marrin më shumë se 50 për qind të votave

Opoja.net

Policia e Kosovës në vetëmbrojte e vret një person në Prizren

Opoja.net

Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net