Opoja.net

Vdes ish president i skuadrës italiane në moshën 37 vjeçare, ishte i prekur nga koronavirusi

Sport
Vdes ish president i skuadrës italiane në moshën 37 vjeçare, ishte i prekur nga koronavirusi

Koronavirusi nuk njeh moshë – ndërron jetë 37 vjeçari, ish president i skuadrës italiane.

Për të gjithë ata që mendojnë se mosha bën dallim në luftën kundër koronavirusit, e kanë gabim.

Ndër viktimat e fundit nga Covid19 është ish presidenti i skuadrës Pergolettese nga Serie C, transmeton lajmi.net.

Bëhet fjalë për Andrea Micheli, i cili ishte 37 vjeçar, por nuk i përballoi virusit.

Italia po vazhdon të numërojë viktima nga ky virus, duke qenë tashmë vendi me numrin dhe përqindjen më të lartë të vdekjeve.

Loading...

Mos i humb

Dy skuadra të mëdha e dëshriojnë Xherdan Shaqirin

Opoja.net

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

La Liga merr vendim të dhimbshëm

Opoja.net

Liverpooli i prinë garës për transferimin e Milot Rashicës nga Werder Bremeni

Opoja.net

Suspendohen Lojërat Olimpike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net