Opoja.net

Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skenderbeut

Sport
Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skenderbeut

Humb jetën në moshë të re futbollisti i ekipeve zinxhir të Skënderbeut, Dorian Tahirllari.
Ai nuk arriti të mposhte sëmundjen e rëndë me të cilën ishte prekur.
Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe në veshka, teksa kërkoi ndihmën e njerëzve për të kryer operacionin.
Megjithatë, pavarësisht vuajtjeve të mëdha dhe kurimeve, Doriani nuk ia doli dot ta kalojë përfundimisht këtë sëmundje.
Mbrëmjen e djeshme, 18-vjeçari ka ndërruar jetë, duke sjellë një pikëllim shumë të madh tek të gjithë njerëzit që janë njohur me rastin e tij.

Loading...

Mos i humb

Saelesmaekers i gëzon tifozët e Milanit

Fari Kolloni

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net