Opoja.net

Vdes një kosovar në plazhin e Durrësit

Kosova
Vdes një kosovar në plazhin e Durrësit

Kosovari vdes në detin e Durrësit.

Një 60-vjeçar nga Kosova ka vdekur në Durrës, personi me inicialet R.B., dyshohet se ka vdekur duke u larë në det.

Policia vendore bën me dije se të hënën, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar R.B., 60 vjeç, dyshohet se ka vdekur duke u larë në det. Për pasojë pushuesi ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Mos i humb

Mësohet se cilat janë dy laboratorët e licencuar në Prishtinë e Lipjan për testime të koronavirusit

Opoja.net

Pritet të krijohet fond i veçantë për sigurimin e kulturave bujqësore

Opoja.net

Ministria e Shëndetësisë me udhëzime të reja kundër koronavirusit

Opoja.net

Nuk i ndahen detit kosovarët, kolona të gjata në kufi me Shqipërinë

Opoja.net

Ministria e Financave vjen me një njoftim të rëndësishëm për pagesën e 170 eurove të Pakos Emergjente

Opoja.net

Institucionet bëjnë me dije se ka mungesë të rezervave të gjakut, bëhet apel për më shumë dhurues

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net