Opoja.net

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Sport
Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Themeluesi i bendit “The Sweet”, John Priest, ka vdekur në moshën 72 vjeç.
Bendi përmes një deklarate në Facebook ka njoftuar se muzikanti ka vdekur mëngjesin e së enjtes.
“Me zemër të rënduar po ju njoftojmë se sot në orën 08:25 të mëngjesit, ka vdekur Streve Priest, anëtari themelues i ‘The Sweet’”, shkruan në njoftim.
“Ai ka lënë pas gruan, Muareen, tri vajzat, Lisa, Danielle dhe Maggie, si dhe tre nipër e mbesa, Jordan, Jade dhe Hazel”

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net