Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ndalet, shënon gol dhe ia siguron fitoren Fenerbahces

Sport
Vedat Muriqi nuk ndalet, shënon gol dhe ia siguron fitoren Fenerbahces

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka shënuar golin e fitores 2-1 të Fenerbahcen ndaj Ankaragucu në Superligën e Turqisë.

Muriqi ka vazhduar me formën e mirë edhe pas pushimit ndërkombëtar, ku shkëlqeu me Kosovën.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Sulmuesi shtatlartë ka gjetur golin në ndeshjen e javës së pestë të Superligës së Turqisë ndaj Ankaragucut.

Prizrenasi u tregua vendimtar duke shënuar në minutën e 73-të për epërsinë 2-1 të skuadrës së tij.

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net